O nas

Początki naszej firmy sięgają roku 2012, kiedy to założyliśmy niewielki zakład, zajmujący się produkcją torebek foliowych. Początkowo była to działalność jednoosobowa, jednak z biegiem czasu, ze względu na dynamiczny rozwój i ciągle zwiększającą się liczbę klientów, należało dodatkowo zwiększyć liczbę pracowników. W naszej branży jednak niezwykle trudno znaleźć wykwalifikowanych fachowców, ponieważ nie istnieją szkoły kształcące operatorów wykorzystywanych przez nas maszyn.

Dlatego zdecydowaliśmy się na szkolenie nowych pracowników we własnym zakresie. Stawiamy na pełnych energii i pasji ludzi, których przygotowujemy do pracy indywidualnie. Taka metoda gwarantuje najlepsze efekty w postaci wykwalifikowanych fachowców, produkujących wysokiej jakości produkty.

Dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy, a także zaufaniu klientów, staliśmy się szanowanym producentem różnego rodzaju torebek foliowych oraz innych opakowań. Skupiliśmy się wyłącznie na jednej kategorii produktów wykonanych z folii , dlatego też gwarantujemy niezwykle solidne artykuły, które stały się atrakcyjną formą reklamy.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, pozwalający na realizowanie znacznych zamówień. Wykorzystujemy zaawansowane technologicznie wytłaczarki zgrzewarki, a także sprzęt do wykonywania nadruków. Dzięki temu mamy wpływ na każdy etap produkcji – tworzenie folii, wykonywanie nadruków oraz zgrzewanie .

W naszej pracy nie skupiamy się wyłącznie na ciągłym zwiększaniu kapitału, nie zważając na konsekwencję naszych poczynań. Dlatego też proponowane przez nas worki, reklamówki czy opakowania możemy wykonać z folii biodegradowalnej. W rezultacie przyczyniamy się do działań proekologicznych, wykorzystując materiały przyjazne dla środowiska.

Najważniejsze dla nas jest wzajemne zaufanie między klientem a producentem. To właśnie na zaufaniu możemy zbudować trwałą relację, która zaowocuje udaną współpracą. Dlatego zawsze służymy pomocą i fachowym doradztwem, a w razie potrzeby wysyłamy próbkę naszych produktów. W ten sposób klient może się przekonać, czy wybrał odpowiedni wariant torebki i właściwą grubość folii.

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

    IMIĘ I NAZWISKO

    NR TELEFONU

    ADRES EMAIL

    WIADOMOŚĆ

    [recaptcha theme:dark]