Klient nośnikiem reklamy? Jak dobrze zaprojektować nadruki na torebkach reklamowych

W dzisiejszych czasach niemal każda piekarnia, sklep spożywczy, techniczny czy kosmetyczny posiada własne reklamówki z nadrukami. Najczęściej jest to logo firmy, chwytliwy napis czy grafika. Jak jednak przygotować projekt, który nie tylko będzie informował o tym, gdzie właśnie nasz klient zrobił zakupy, ale również przyciągnie uwagę innych?

Dzięki bogatemu doświadczeniu, jakie nasza firma nabrała przez lata współpracy z wieloma przedsiębiorstwami, doradzamy klientom, w jaki sposób przygotować nadruk, który będzie dopasowany do branży, ale także atrakcyjny wizualnie. Może więc uchylimy rąbka tajemnicy?

 

Przede wszystkim musisz przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta. Nic nie da Ci najlepszy napis czy staranna grafika, jeśli nikt nie zwróci na nią uwagi. Dlatego planując nadruk, wykorzystuj rzucające się w oczy kolory bądź grafiki.

 

Pamiętaj, że najczęściej potencjalni klienci będą oglądać nadruk z daleka, widząc idącą z torbą osobę. Dlatego Twój projekt musi być przejrzysty. Najlepiej, aby napis był dobrze widoczny na tle grafiki, a obraz posiadał wysokie parametry pod względem rozdzielczości i kontrastu.

 

Wyobraź sobie, że w ponury, deszczowy poniedziałek idziesz do pracy, gdzie czeka Cię masa obowiązków. Z pewnością pogodny czy humorystyczny napis na reklamówce wywoła uśmiech na Twojej twarzy. Dlatego też podczas projektowania nadruku możesz wybrać takie elementy, które nie tylko przyciągną uwagę, ale również poprawiają humor.

 

Świetnym sposobem na zaplanowanie atrakcyjnej reklamówki jest wykorzystanie faktu ich zastosowania. Możesz sformułować slogan reklamowy, nawiązujący do faktu, że właśnie dana osoba wraca z Twojego sklepu, albo niesie wysokiej jakości produkty z Twojego asortymentu. Jeśli na przykład prowadzisz sklep zoologiczny, możesz przygotować atrakcyjny nadruk z napisem: „Idę z (nazwa firmy). Uważaj, bo Twój pies będzie zazdrosny…”.

 

Dzisiaj bardzo często stawia się przede wszystkim na spoty reklamowe czy różne metody stosowane w sieci. Warto jednak wykorzystać metody najprostsze. Torebka foliowa, którą i tak wydajemy bądź sprzedajemy w naszym sklepie, niewielkim kosztem może stać się niezwykle atrakcyjnym nośnikiem reklamy, który trafi do szerokiego grona odbiorców.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

    IMIĘ I NAZWISKO

    NR TELEFONU

    ADRES EMAIL

    WIADOMOŚĆ