Niezwykłe zastosowania zwykłych przedmiotów – czy reklamówki przydają się tylko podczas noszenia zakupów?

Z pewnością każdy z nas ma w domu specjalne miejsce, przeznaczone do przechowywania reklamówek. Zazwyczaj stopniowo je gromadzimy, czekając chwili, w której będziemy mogli ich użyć. Jednak czy jedynym zastosowaniem tych niepozornych torebek foliowych jest przenoszenie różnego rodzaju zakupów? My uważamy, że nie!

Poniżej przedstawiamy kilka sposobów na wykorzystanie reklamówek podczas codziennych prac i różnych życiowych sytuacjach.

 1. Wybierasz się w podróż? Byłoby dobrze, gdyby zabierany na drogę bagaż nie został oblany przez niedomknięty szampon do włosów, żel pod prysznic czy napój. Aby temu zapobiec, spakuj wszystkie narażone na rozlanie kosmetyki i inne butelki do foliowego woreczka. Dzięki temu będziesz miał pewność, że nawet w przypadku przeciekania któregoś z opakowań, ciecz nie rozleje się we wnętrzu torby czy walizki.

 

 1. Powyższa metoda posiada również inne warianty. Idąc na basen, zabierz ze sobą kilka reklamówek. Po pływaniu będziesz mógł włożyć do nich mokry strój kąpielowy, ręcznik i inne akcesoria. W rezultacie zapobiegniesz zamoczeniu wszystkich przedmiotów, znajdujących się w plecaku. Pamiętaj tylko, aby po powrocie do domu szybko wyciągnąć mokre rzeczy z woreczków, aby od nadmiaru wilgoci nie zaczęły gnić!

 

 1. Zima, jak każda pora roku, posiada swoje zalety i wady. Te drugie bardzo często dostrzegają kierowcy, zmuszeni do wczesnego wstawania w celu odśnieżenia samochodu. Istnieje wiele produktów i środków, ułatwiających te prace – dodatkowe płyny, nowoczesne skrobaczki i inne. Niezwykle skuteczną, a jednocześnie bezpłatną metodą jest założenie foliowych reklamówek na boczne lusterka i przytwierdzenie ich np. gumką. Dzięki temu każdego ranka nie będziesz musiał skrobać lusterek – wystarczy zdjąć reklamówki. Zajmie to tylko kilka sekund.

 

 1. Mrozy są również uciążliwe dla osób prowadzących własne ogródki. Zimą muszą dokładać wszelkich starań, aby ich rośliny nie zmarzły. Świetną metodą na zabezpieczenie poszczególnych krzaków jest owinięcie ich woreczkami foliowymi. Skutecznie ochronią one przez działaniem skrajnie niskich temperatur. W rezultacie ryzyko zmarznięcia roślin spada do minimum.

 

 1. Jednym z najpopularniejszych sposobów na wykorzystanie torebek foliowych jest stosowanie ich jako worki na śmieci. Najczęściej są one na tyle wytrzymałe, aby pomieścić stosunkowo dużą ilość odpadów. Dzięki temu nie musimy kupować specjalnych worków, co przekłada się na oszczędności.

 

Jesteśmy świadomi, że zaproponowane przez nas metody to jedynie propozycja. Prawda jest taka, że torebki foliowe są na tyle uniwersalne, że ilość sposobów ich wykorzystania jest ograniczona wyłącznie przez naszą wyobraźnię.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

  IMIĘ I NAZWISKO

  NR TELEFONU

  ADRES EMAIL

  WIADOMOŚĆ